Listopad 2008

THE END

30. listopadu 2008 v 19:58 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Možná to někdo poznal, ae spíš ne. Už delší dobu sem přemýšlela co s Lukym. Za týden co sem ho neviděla sem mi nějak odcizil. Nevěděla sem. Ne že bych s ním nechtěla být, ae prostě už sem se tak netěšila a dnesja jdyž už sme se tak trošku chytli tak sem mu to řekla bo stejěn sme se chytli kvůli tomu že to není upa ok. Já ho mám ráda, ae vím že jemu by to nestačilo. Promiin.
THE END

promiin mi too. Já vím že já sem to všechno na začátku chtěla a tedka dělám tohle. Promin mi to. Třeba si to uvědomím že to nepůjde. Děkujuu.
bAruŠéé

Opět new des,...

30. listopadu 2008 v 19:43 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Tak zase nový des. Nwm co mi hrabe, ae vždycky když mám depku pustím se do nového desu.
Jinak takhle vypadaly moe obrázky když sem dělala des. Furt mi nevycházely ty okraje, ae nakonec vyšly.

Akonečný des. Njn už zimní. Taky už mě to chytlo.


bAruŠéé

I love handball,...

30. listopadu 2008 v 9:22 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Svůj včerejší úkol sem splnila. Koupila sem sice jenom dva dárky plus Silvě na ten svátek a utratila sem 300 Kč a 300Kč mi zbyly takže aisk půjdu za tatínkem brzo :D, ae to nevadí hlavní je že něco mám. Jinak sem byla včera na házené s Mončou, se podívat na starší dorost. Málo smíchu jako zas. No a potom sem jela do Poesie jim pomoct s přípravou, tak sem tam asik tak hodinku a půl krájela zeleninu a klobásky. Mňam.

Promiin ae já dneska nemám mozek. Třeba večer ještě něco napíšu. Ae nwm no.
Mějte krásný den.
bAruŠéé

Jak jinak než Vánoce,...

28. listopadu 2008 v 22:05 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Dneskaa. Mno ve škole byla nejpohodovější čeština. Srazili sme lavice k sobě. Donesli s kafe nebo čaj, políjlei a přitom si povídali o Vánočních svátkách. Jinak se nic nedělo. Jenom sem tam dneska trčela až do 15:30 kvůli češtinářské olympiádě. Po škole sem šla s Ditloulínkou do města za účelem koupit konečně nějaké ty dárky. Hodku a půl sme chodily po městě, ae koupily sme tak akorát něco na jídlo a já sem si koupila akorát balící papíry s médvídkama a sněhulákama, bo žádné takové doma nemáme. No tak sem si dala za úkol zítra ráno zajít do města a koupit nejmíň dva dárky.

Vánoce:
Mamka - (svátek: vánoční kytka), a Zrcadlo na podstavci (bo se nám to naše rozbilo)
Taťka - závěsný kalendář
Tom (nevl. otec) - Rybičky
Silva (nevl. máti) - (narozeniny: netuším), Vánoce: zvonek
Štěpán (brácha) - Miska z Ikey (už mám) + cedule s nápisem: "Tady bydlí prase."

Marek s Míšou - (nevl. bráchové) - něco dřevěného (letadlo) s provázkem (když se za ten prováze zatáhne tak to hýbe křídly :D)
Ditla - Wilík a Žábooš
Monča - náušnice
Lukášek - fakt netuším :(

Kdyby ste měli náký nápad, pro ty co nemám. Pls napište do komentářů. Nebo stačí když napíšete co ste koupili nebo koupíte vy. :) díík
Krásný večer !!

bAruŠéé

Dneska, žádný spěch.

27. listopadu 2008 v 19:53 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Dneska byl pohodový den. Šli jsme až na druhou hodinu, protože nám odpadla matematika. Čeština byla taky hodně v pohodě a dokonce měla aji Macková dobrou náladu takže dneska byla sranda. Sme skolonovali číslo takové ty velká jako jsou třeba 8725 a kámoš to psal na tabuli a ona jak mu to potom opravovala tak tam udělala dvě chyby a ona tak "Ježiiš já už sem s toho taky zblblá." a kámoš co stálu tabule vedle ní tak :" Přesně .". Ona to ae nemohla přeslechnout tak se tam s náma taky tomu smála my jeno takový výbuch. Mno fyzika byla zas o ničem. Pslai sme sice test jenže já dostala dvůjku bo sem si spletla jednotky. Hudebka mno dneska v pohodě nezkoušela solový zpěv takže v pohodě. Akorát sme zpívali koledy vcelku vyosko takže sem zas nezpívala. A na konci sme se tak bavili a u nás na 2.stupni bude takové "caruso show" a že potom bude "diskotéka" a kámoška tak: " a to jako bude za světla??" a Macková na ni: "No tak zavřeš oči a bude tma." My takový výbuch jenom. PO škole sme šli s holkama se pdívat na den otevřených dveří na Gymplu. Vcelku v pohdoě škola. POtkala sem tam několik známých tváří samozřejmě :D. Ae jako nechtěla bych tam chodit, ae tak musela sem nějak využít toho volného času že. Po gymplu sem šla s Lkáškem ven no. Byli sme spolu jenom hodku bo sem potom musela jít na trenal. Vcelu doost v pohdoě trenal, sem si zas pokecala s trenérkou a nakonci sme hráli dva na dva a my sme s kámoškou vedly 12:6 a projely sme to 15:14 :D. Njn sme pipky prostě. :D
Doma sem si musela uklidit "bordel" a potom sem si dala hranolky. Mňam. A taky kuřčecí vývar s nudlema a pórkem. Mňam. Teďka sedím tu nudím se a počítám matiku bo zítra píšem test.
Tak já se du učiit paa.
bAruŠéé

Ta "milá" slečna má zas nějaký problém. Nevíte jaký?!

26. listopadu 2008 v 20:56 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Zas pochmurný den. Nwm čím toe. Možná tím že už jsem nebyla přes týden s Lukáškem bo tedka nám vůbec čas nepřál. Příjde mi to už teďka takové divné. Ne že by sme si už nerozuměli, ae my už si nemáme nijak co důlěžitého říct. Sem taková ta, která nepotřebuje žádný složitý vztah, ae tohle prostě já nwm. Ještě chvíli počkám a potom začnu přemýšlet. Mě samotnou to hodně mrzí. Já ho miluju, ae tohle fakt nemá cenu. Třeba zjistím že to jinak nepůjde. Doufám v to že se to zpraví.

Ae taky přemýšlím jestli najednou netoužím po samotě. Když sem sama tak toužím po vztahu a naopak. Sem nevyspitatelný člověk. Potřebovala byhc přes pusu, abych si konečně všechno uvědomila. Jenže ten kdo by mi ji měl vlepit to neudělá, takže já furt buda ta malá rozmazlená, vybíravá, atd. holčička která neví co chce.
!! Nesnáším nejistotu !!

Včera v divadĺe, dneska doma.

26. listopadu 2008 v 19:44 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Včerejší den byl mrtě nejvííc. Po škole sme jeli do Ostavy na Večerní divadlo. Předtím sme měli 2 hodinky rozchod, tak sme zavalily s kámoškou do Prioru. Zalezli sme do nejlepšího obchodu - papírnictví :D - a koupili sme tam holkám na Vánoce a taky sobě takové sobí rohy. KOupili sme je aji sobě a vezmem si je všechny na Silvestra. Hei v buse sme to vytáhly a všicni jee toe boží a máti doma to samé :D. JInak ještě sem si koupila šmpon blondatý a bráchovi dárek na Vánoce. JInak divadlo no, vcelku sranda to byla jakoo. Čekala sem že to bude nudnější.

Dneskaa ve škole nic zajímavého. Po škoel sem si šla s máti koupit nové rifle. (upa boží) Jak sem přišla tak sem zabalila holám ty rohy a tak máti mě uvrtala do toho abych zabalila aji další dárky a potom mi máti dala na hlavu ten šampon. No měli sme toho nějak málo takže mi to zvyráznilo jenom ty světlé pramínky. Sere mě too, ae barvuu nechcii. No tedka si dávám do nosu bramborové placky. Mňam.
Valím něco pokutit. Paa.
bAruŠéé

Dnešní noc patří mezi ty nepotrhlejší. Důvod?? zdál se mi velice trhlý sen.

24. listopadu 2008 v 20:19 | bAruŠéé |  noČní žiVot, čiLi moe Sny
Teda aspoň pro mě a Monču byl velice trhlý, ae pro vás bude takový normální průměrný, protože neznáte naše výlety na házenou. *IN LOVE*

Dneska se mi zdál zase po dlouhé době sen. Zatím od začátku roku si pamatuju 3 sny. Pokaždé, když sem se probudila musela sem se těm snům jenom smát. Z mého pohledu sou strašně nereálné a všechny se točí okolo házenkářů.


První sem byl o tom jak sem stála v parku ruku v ruce s Lukáškem u rybníka a najednou kolem Včelína začal běhat Víťa (krásný házenkář) s nějakým kámošem. Postupně se tam objevilo skoro celé Zubří a ještě ten sen pokračoval.

Takže vcelku dost velká kravina a jenom sem se smála.Druhý sen se odehrával o nás doma v koupelně. Seděla sem tam se Štěpánem (házenkář) na židli a líbali sme se. V tom snu sem si vzpoměla na Lukáška a říkala sem si že sem kráva. Mno ještě to pokračovalo trošku eriticky mno, ae opravdu jen minimálně.Třetí a zatím poslední sen, který se mi zdál dneska byl dost podivný. Sen začínal na nějaké chatě. Vešla jsem tam nějakým zadním v chodem a jak sem prošla spodním patrem chalupy a druhou stranou na veradně sem se v pohodě pozdravila s Kubou Hrstkou (házenkář, který hraje za Zubří 1. ligu. Mimochodem doost dokonalé křídlo, ae nějak se mi nelíbí). Šli sme ven a tam po nás nějací malí kluci začali stříkat vodu z vodní pistole. Kuba se mě zeptal jestli se nepůjdem někde a projít a přitom mě políbil. Já si samozřejmě ve snu ihned vzpoměla na Lakyho. Lezli sme tam přes nějaký pozemek kde se zpravovalo potrubí a já na té hromadě hlíny smaozřejmě uklouzla a Kuba "využil" situace a zase mě políbil. Najednou z ničeho nic se tam obejvila máti a říkala: " Tohle je LUkáš??" a já ji odpověděla že ne.

Dál už si sen nepamatuju, ae vím že se potom ještě něco odehrávalo, ae nemůžu si vzpomenout co.

No prostě já svoe potrhlé a nereálné sny radši už neřeším a radši se jim jenom směju.
bAruŠéé

Charlie Chaplin: Dědičnost je to, na co věříme, když máme inteligentní dítě.

24. listopadu 2008 v 19:47 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Tak tenhle citátek mě opravdu pobavil. Sem ho dočetla a vykouzlil se mi na obličeji široký úsměv.

http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/333/product-53333.jpg
Ranní vstávání v 6:40, abych všechno s pohodou stíhala mě už nebaví, ae už toe můj zvyk od 6. třídy. Njn ten Datel Woody v 6. tř dělal divy i se mnou a kvůli němus em zašla vstávat tak brzo, ae kdybych chtěla stačí mi vstávat 7:15 když to mám 100m do školy a začínáme 7:50. Njn prostě TV vládne světem a tím pádem i mnou.
Rána stejné jako ty předchozí všední dny. Stereotyp už nejmíň 4 roky. 7:35 - 7:40 šupky dupky do školičky. Přezout se a začínámee. Češtinaa eej. Žádná zajímavá hodina. Jenom sem se dozvěděla že já, která má trojky ze slohů a dvojku z gramatiky mám jít na češtinářskou olympiádu. Tak říkám pohoda no jakoo. Nwm co té Mackové jeblo přes palici.
Matika byla jako vždycky v pohodě.ˇNijak hodně smíchu v dnešní hodině, takže vcelku nuda. Násleudje velká (30 min.) přestávka. Vysedáváme u bufetu na topení s Ditloušem. Když de kolem učitel na Anglinu tak se s ním bavím jestli dneska sme spojeni z vedlejší skupinou když tu dneska učitelka není a při tom si hraju s klikou od okna a jak si tak s ním hraju mno tak ono se otevře a já přepadnu do předu. Učitel samozřejmě kroutí hlavou a říká: "Báro, Báro" a jenom se mi směje. Na konci velké přestávky čekáme před výtvarku a kámoška je zas jeblá po palci takže ji tam trošku klidníme a máme tam výkresy s pastelu a ona narazila přesně předkem pusy do těch výkresů a otiskla si ten psatel na hubu. Takže to měla na špičce nosu, na bradě a trošku aji na hubě. A jak měla lesk na rtech tak na tom výkresu se otiskl ten její lesk a je tam teďka taková pusa. Sme s toho měly dost jakoo.
Měli sme jenom jednu hodinu výtvarky a potom sme měli mít suplovanou výtvarku, ae bo sme potřbeovali nacvičit něco pro prvňáky tka sme měli hudebku. Vcelku v pohodě akorát sme celou hodinu zpívali Vánoční koledy. Angličtina teda byla spojeena s druhou skupinou tak sme šli na počítače. Mno tam sme museli dělat 4. lekce, 7 tematických okruhů a 100 sloviček. Tož vcelku poděl, ae tak stihla sem to a potom sem měla ještě tak 15 minut volno tak sem tam omáhala aji kámošovi s těma slovíčkama.
POtom už jenom dvouhodinovka praktické matiky (příprava na příjmačky). Mno měli sme na to vypočítání 60 minut, ae když to máme dřív a všechno dobře můžeme jít domů. Mno tak sem to měla jako druhá hotové a valila sem si to domů. Domů sem si hodila jenom batoh a šla sem se podívat na Láz na náké kalhoty. Našla sme tam upa boží úzké rifle. zítra si je půjdu nejspíš koupit s máti.
Potom už jenom trenal od 16:00 hod do 18:00 hod., ae tak na trenalu mrtě pohoda. Sme si pokecala s trenérkou. 18:30 sem přišla domů chvilku se dívala na Ulici a potom zasedla sem.

Vcelku pohodový den jako vždycky.
Tak mějte krásný večer já se tu možná ještě dneska ukážu.
bAruŠéé

btw: plán na zítřejší den:
1. Ranní vstávám + škola
2. Příchod ze školy + koupě těch kalhot
3. 16:00 odjezd do Ovy do divadla
4. Návrat před 23 hod.

Změna designů,...

23. listopadu 2008 v 17:07 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná

Tak už sem ho změnila. Nwm proč ae vůbec mě nebavil. Byl nejspíš mooc jednobarevný. Tenhle je vcelku veselý a ten chlapeček na něm je strašně roztomilý jak se snaží chytat ten sníh. Nepatřím mezi obdivovatele těch nejsložitějších designů a ani to neumím. Já obdivuju jako jak to dokážou udělat, ae jinak ani ne. NO jinak myslím že to je vcelku šťastná výměna docela sem se trefila. No posuďte sami

starý :

mezitím:

konečné:
____________________________________________________________________

Tak sme si tak projížděla starý blog a našla sem tenhle starý design. Tenhle se mi fakt vždycky nejvíc líbil. Akorát mě štve že ho mám uložený v PC, který si brácha odvezl do brna a není schopen mi dovézt moe soubory na flashce.
Tenhle sem si fakt zamilovala. Nwm proč. Nejvííc nejsexitější.


bAruŠéé

Doodle Too

23. listopadu 2008 v 16:35 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Jeej !! TAk sem se zas po dlouhé době podívala na doodle too a tož řeknu vám že sem se zas zasmála. Do toho mi tu hraje ještě Evropa 2, takže v celku luxus. Brácha už mi odjel do Brna na koleje takže pohoda.


Už mě ten design nudí hei. Přemýšlím nad novým. :)
bAruŠéé

Pierc,...

22. listopadu 2008 v 23:05 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Ta slečna ukecaná vás jde zase otravovat svýma kecama.
Už delší dobu přemýšlím nad pierscem do obočí, ae sou tu dva záhrhely, který jistě každý zná: 1. rodiče. S tatkouby nebyl takový problém tomu je to tak jedno, ikdyž by měl spousty keců kolem toho, ae s máti by to už bylo horší. Té se to nelíbí. 2. Zjišťuju že na to nemám nejspíš odvahu. Mno, ae tak to už je můj problém že sem srab no.
Jak sem si kdysik před 3 lety byla nastřelit druhou náušnici do pravého ucha, už na druhý den sem oznamovala máti že bych časem chtěla do pravého ucha ještě jednu a jednu nahoru do chrupavky. Takže do pravého ucha celkem 4 a do levého ještě jednu takže dohormady 2. No nedá se říct že by s máti vyzařovalo nadšení, ae ani mi to nezakázala. Uběhly 3 roky a já mám furt v pravém uchu 2 náušnice a v levém jednu. Doost mě to už štve, jenže u nás ve městě už se ten "salón" zrušil takže bych musela jet do Valmezu. Jenže na to sem já až mooc zdechlá. Ae strašně už mě to deptá že sem to ještě neprovedla. Taky si říkám že bych máti řekla že si to jedu nastřelit do valu, ae přitom bych řekla kámošce, která už tu dirku propichovala snad půlce třídy. Ae toho se bojím, že by mi to propíchla nějak špatně. Opravdu nwm.
Pomalu ae zjišťuju že za zdechlost se platí no.


bAruŠéé
btw: tu fotku sme našla na DeviantArtu , ae trošku sem ji upravila.

Z pohledu mravence,..

22. listopadu 2008 v 21:41 | bAruŠéé |  moE myŠlenkY
V poslední době sem si všimla že strašně často přemýšlím nad tím jak vypadá svět z pohledu jiného člověka. Už mi to příjde vcelku stereotypní dívat se jen ze svých očí. Dneska jak sem třeba seděla u PC tak sem zas začla přemýšlet jak teďka vidí brácha pohled na Tv. Vcelku mě to štve že mám takové myšlenky, ae furt mě to tak napadá že by to bylo upa boží se na to takhle dívat.
Taky sem přemýšlela nad tím jaké by bylo třeba se dívat z pohledu mravence. Akorát fakt netuším proč mě napadl zrovna mravenec. Prostě si nedokážu představit že sem najednou tak malá a dívám se na sebe jak celkově vypadám a taak z takové nízky. Jako já vím že existuje i zrcadlo, ae já bych se chtěla vidět v reálu.
Zrovna přemýšlím jak by viděl pohled na mě ten monitor. (:D)

Ježiiš já mám tak blbé myšlenky. Bóóže já sem debiiil.

.

Yeah !! My sme pipiny...

22. listopadu 2008 v 17:49 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Jak už říká nadpis, prostě sme pipiny. No raději od začátku.
Dneska hraju závodně volejbal. Dneska jsme měli zápas o to aby sme se udrželi ve skupině C. Ano nejsme na tom zrovna nejlépe, nebudou z nás žádné super hráčky, ae to nás nesere my to hrajem pro radost. Mno první zápas sme sme těsně prohráli. V prvním setu nás porazily těsným rozdílem 23:25. Druhý set ten byl pro nás už šťastnější a my cítily že tento zápas ještě není natolik ztracen aby se to nedalo zachránit. Třetí set, sme s nima držely sice krok, ae nebylo nám to nic platné a my ho prohrály myslím že 14:16. (Nejsem si tím jista jestli to bylo tak těsné.) No byly sme docela zklamány že sme to takhle pustily, a že nás porazil tým který sme minule porazily.
Druhý zápas ten sme vcelku jednoznačně vyhrály ve dvou setech myslím že 21:25 a ten druhý 16:25 (opravdu si nejsem výsledky jistá). Ten pro nás nebyl zas tak těžký a tek sme se radovaly z vítězství.

Úplně obyčejný den, ničím nezajímavý.

21. listopadu 2008 v 21:09 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Zdrawím všechny návštěvníky této planety (mého blogu). Promiňte mě už dneska cleý den hrabe. Njn čím to nejspíš bude, asik tím že je to můj normální stav. Hlavně že: "Honzíčku, HOnzíčku máš na hlavě kašičku?? ". To bylo dneska fakt nejwíc jakoo. Akorát sem nepobrala kde na ot kámšoka přišla, ae to vůbec nevadí. Nejwíc ae taky byl dnešní tělocvik a velká přestávka a naše jedy s


Tak takhle skončil můj článek v celku dost dlouhý. Njn toe tak když si ho někdo zapomene zkopírovat. NEjspíš se na to vyseru zas a opět. Protože už by to stejně nenapsala tak jako předtím. Jenom vám řeknu že ten design nejspíš nechám tak vůbec se mi do toho nechce totiž.
Možná to dopíšu zítra. Prominte že tu ještě není žádný pořádný článek, ae tohle mě fakt naštvalo už sem to fakt měla dlouhé a znova se mi do tho nechce. Prominteee. Zítra to dopíšu.

Tak se mějte krásně já du brozdat po netu.
bAruŠéé
Ps: prominte mi to

Neeeee

21. listopadu 2008 v 7:19 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
ježiiiš nee !! J8 sem krypl, debil, p*** a já nwm co ještě všechno !! TAk teďka sem objevila na designu chybu :D Prostě mi tam chybí P .Místo seraPhim tam mám serahim. Jeejdaa nee. Aspoň že to nebylo tak těžké a můžu to udělat znova :). Ae aji tak mě to s***

Yoo konečněě,...

20. listopadu 2008 v 21:15 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Čus čus :***

Tak koenčně se vám hlásím v celku s dodělám designem. Sem už ráda že to mám konečně z krku. Pár sem jich vyzkoušela a tenhle se mi líbil nejvíc. Možná že sem čekala trošku víc živější ten designe ae co se dá dělat toe jedno. Použila sem obrázek ze záhlaví kteér sem měla ještě na starém blogu. Sem s ním vcelku spokojená protože sem furt neměla žádný nápad. NIc co by mě napadalo abych tu dala. JInak "první" pořáný článěk napíšu až zítra dneska už na to nemám nějak čas, chci si skočit do sprchy a potom Huráá na comeback.
Tak já teda valím ať to všechno stíhám.
Mějte krásný večer.
bAruŠéé

Rekonstrukcééé !!

19. listopadu 2008 v 21:24 | bAruŠéé
Nelekejte see !!
Ještě furt je to v rozdělaném stavu !!
Musím dodělat ještě náké Menu atd.
bAruŠéé

Stane se ze mě blázen, pokud....

19. listopadu 2008 v 14:40 | bAruŠéé |  tA sleČna UkecAná
Yoo stane. Už mi s toho blbne v hlavě. Jakooo proč se mi furt zaškrtává že chci mít na konci stránky archiv článkůů. Kdo se je o to prosiil. Fakt nejspíš mě s toho jebne.Jestli chcete můžete mi poradit jak docílit toho aby to tam nebylo.A začínají mě aji deptat ty reklamy mezi článkama. Jenžře s tím nic neudělám. :(
Díík :***
bAruŠéé

MENU...

18. listopadu 2008 v 19:23 | bAruŠéé
Jméno: Bára
Věk: 14
Bydliště: RpR
Kontakt: 248 976 107
Ona: Ukecaná slečna "dokonalá". Milující: MLÉKO, HÁZENOU, kamarády, řízky, muziku, mrkev, hrášek, rodinu, matematiku, volejbal, ... . "Princeznička", která hraje volejbal. Má mnoho myšlenek a snů, které se ji v životě nesplní a z toho důvodu je nemá ráda. Jsou sice krásné, ae občas kruté.

MENU...

OBLÍBENÉ...

bAruŠéé