Charlie Chaplin: Dědičnost je to, na co věříme, když máme inteligentní dítě.

24. listopadu 2008 v 19:47 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Tak tenhle citátek mě opravdu pobavil. Sem ho dočetla a vykouzlil se mi na obličeji široký úsměv.

http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/333/product-53333.jpg
Ranní vstávání v 6:40, abych všechno s pohodou stíhala mě už nebaví, ae už toe můj zvyk od 6. třídy. Njn ten Datel Woody v 6. tř dělal divy i se mnou a kvůli němus em zašla vstávat tak brzo, ae kdybych chtěla stačí mi vstávat 7:15 když to mám 100m do školy a začínáme 7:50. Njn prostě TV vládne světem a tím pádem i mnou.
Rána stejné jako ty předchozí všední dny. Stereotyp už nejmíň 4 roky. 7:35 - 7:40 šupky dupky do školičky. Přezout se a začínámee. Češtinaa eej. Žádná zajímavá hodina. Jenom sem se dozvěděla že já, která má trojky ze slohů a dvojku z gramatiky mám jít na češtinářskou olympiádu. Tak říkám pohoda no jakoo. Nwm co té Mackové jeblo přes palici.
Matika byla jako vždycky v pohodě.ˇNijak hodně smíchu v dnešní hodině, takže vcelku nuda. Násleudje velká (30 min.) přestávka. Vysedáváme u bufetu na topení s Ditloušem. Když de kolem učitel na Anglinu tak se s ním bavím jestli dneska sme spojeni z vedlejší skupinou když tu dneska učitelka není a při tom si hraju s klikou od okna a jak si tak s ním hraju mno tak ono se otevře a já přepadnu do předu. Učitel samozřejmě kroutí hlavou a říká: "Báro, Báro" a jenom se mi směje. Na konci velké přestávky čekáme před výtvarku a kámoška je zas jeblá po palci takže ji tam trošku klidníme a máme tam výkresy s pastelu a ona narazila přesně předkem pusy do těch výkresů a otiskla si ten psatel na hubu. Takže to měla na špičce nosu, na bradě a trošku aji na hubě. A jak měla lesk na rtech tak na tom výkresu se otiskl ten její lesk a je tam teďka taková pusa. Sme s toho měly dost jakoo.
Měli sme jenom jednu hodinu výtvarky a potom sme měli mít suplovanou výtvarku, ae bo sme potřbeovali nacvičit něco pro prvňáky tka sme měli hudebku. Vcelku v pohodě akorát sme celou hodinu zpívali Vánoční koledy. Angličtina teda byla spojeena s druhou skupinou tak sme šli na počítače. Mno tam sme museli dělat 4. lekce, 7 tematických okruhů a 100 sloviček. Tož vcelku poděl, ae tak stihla sem to a potom sem měla ještě tak 15 minut volno tak sem tam omáhala aji kámošovi s těma slovíčkama.
POtom už jenom dvouhodinovka praktické matiky (příprava na příjmačky). Mno měli sme na to vypočítání 60 minut, ae když to máme dřív a všechno dobře můžeme jít domů. Mno tak sem to měla jako druhá hotové a valila sem si to domů. Domů sem si hodila jenom batoh a šla sem se podívat na Láz na náké kalhoty. Našla sme tam upa boží úzké rifle. zítra si je půjdu nejspíš koupit s máti.
Potom už jenom trenal od 16:00 hod do 18:00 hod., ae tak na trenalu mrtě pohoda. Sme si pokecala s trenérkou. 18:30 sem přišla domů chvilku se dívala na Ulici a potom zasedla sem.

Vcelku pohodový den jako vždycky.
Tak mějte krásný večer já se tu možná ještě dneska ukážu.
bAruŠéé

btw: plán na zítřejší den:
1. Ranní vstávám + škola
2. Příchod ze školy + koupě těch kalhot
3. 16:00 odjezd do Ovy do divadla
4. Návrat před 23 hod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.