Yeah !! My sme pipiny...

22. listopadu 2008 v 17:49 | bAruŠéé |  cesTa reaLitoU
Jak už říká nadpis, prostě sme pipiny. No raději od začátku.
Dneska hraju závodně volejbal. Dneska jsme měli zápas o to aby sme se udrželi ve skupině C. Ano nejsme na tom zrovna nejlépe, nebudou z nás žádné super hráčky, ae to nás nesere my to hrajem pro radost. Mno první zápas sme sme těsně prohráli. V prvním setu nás porazily těsným rozdílem 23:25. Druhý set ten byl pro nás už šťastnější a my cítily že tento zápas ještě není natolik ztracen aby se to nedalo zachránit. Třetí set, sme s nima držely sice krok, ae nebylo nám to nic platné a my ho prohrály myslím že 14:16. (Nejsem si tím jista jestli to bylo tak těsné.) No byly sme docela zklamány že sme to takhle pustily, a že nás porazil tým který sme minule porazily.
Druhý zápas ten sme vcelku jednoznačně vyhrály ve dvou setech myslím že 21:25 a ten druhý 16:25 (opravdu si nejsem výsledky jistá). Ten pro nás nebyl zas tak těžký a tek sme se radovaly z vítězství.

Ae ještě nás čekal třetí a zároveň poslední zápas, s nejlepším týmem naší skupiny. Minule sme s nima nějak nebodovoly a celkem jednoznačně sme to prohrály, ae to se v prvním setu neopakovalo. My ukázaly že nejsme až tak marné a prohrály sme pro nás dobrým výsledkem 20:25. Jenže druhý set sme se totálně složily a porhrály ho 15:25 (nebo nějak tak). Vcelku dost nás to mrzelo ae mohly sme si za to samy no. Co už taková je hra.
Domů sem přijela kolem 14:00. Naobědvala se houskových knedlíků zelí a pečeného masa a byla sem plná tak sem si vzala židli a sedla sem si za bráchou k pc a dívali sme se na pár dílů: "Dva a půl chlapa". Vcelku dost mě tento seriál baví, ikdyž někdy je to pěkná kravina ae prostě tenhel seriál mě vždy dostane.
Jenže potom mě začala honit mlsná a bohužel mě dohonila a my neměli doma nic dobrého na zub, tak sem si upekla šátečky z listového těsta plněné ostružino-malinovou a jahodovou marmeládou. No těsto sem si rozměřovala tesařkým pravítkem (tím skládacím metrem) a stejěn sem s toho neměla čtverečky ae náké obdělníky. Jeden sem si udělala aji s nutelou abych zkusila jaké toe s čokoládou. Dala sem to do trouby a už se peklo přitom sem čekala u sporáku a dívala na miniTV co máme v kuchyni na poličce. Jenže sem se na tu TV dívala zespoda a měla sem ji mooc tmavou tak sem si vzala takové schůdky a stála na nich. Samozřejmě jak to tomáš uviděl začal se mi totálně chlamat, ae co to mi je už jedno už sem si na to zvykla. No jak sem to tak koumala tak z těch šátečků vytekla ta marmeláda, jenom ta nutela nevytekla. Njn aisk to bude tím že ta marmeláda nebyla na pečení. Už sem to jenom pocukrovala a bylo to ok, ae jako je to fakt dobré no (teda aspoň mě to chutná).
Jinak teďka sedím tadyk a píšu si s Lukáškem a Mončou. Toť vše co se zatím dneska událo. NWm jestli se tu ještě dneska objevím. Možná yo. Tak se mějte když tak krásně paa.