cesTa reaLitoU

I love handball,...

30. listopadu 2008 v 9:22 | bAruŠéé
Svůj včerejší úkol sem splnila. Koupila sem sice jenom dva dárky plus Silvě na ten svátek a utratila sem 300 Kč a 300Kč mi zbyly takže aisk půjdu za tatínkem brzo :D, ae to nevadí hlavní je že něco mám. Jinak sem byla včera na házené s Mončou, se podívat na starší dorost. Málo smíchu jako zas. No a potom sem jela do Poesie jim pomoct s přípravou, tak sem tam asik tak hodinku a půl krájela zeleninu a klobásky. Mňam.

Promiin ae já dneska nemám mozek. Třeba večer ještě něco napíšu. Ae nwm no.
Mějte krásný den.
bAruŠéé

Jak jinak než Vánoce,...

28. listopadu 2008 v 22:05 | bAruŠéé
Dneskaa. Mno ve škole byla nejpohodovější čeština. Srazili sme lavice k sobě. Donesli s kafe nebo čaj, políjlei a přitom si povídali o Vánočních svátkách. Jinak se nic nedělo. Jenom sem tam dneska trčela až do 15:30 kvůli češtinářské olympiádě. Po škole sem šla s Ditloulínkou do města za účelem koupit konečně nějaké ty dárky. Hodku a půl sme chodily po městě, ae koupily sme tak akorát něco na jídlo a já sem si koupila akorát balící papíry s médvídkama a sněhulákama, bo žádné takové doma nemáme. No tak sem si dala za úkol zítra ráno zajít do města a koupit nejmíň dva dárky.

Vánoce:
Mamka - (svátek: vánoční kytka), a Zrcadlo na podstavci (bo se nám to naše rozbilo)
Taťka - závěsný kalendář
Tom (nevl. otec) - Rybičky
Silva (nevl. máti) - (narozeniny: netuším), Vánoce: zvonek
Štěpán (brácha) - Miska z Ikey (už mám) + cedule s nápisem: "Tady bydlí prase."

Marek s Míšou - (nevl. bráchové) - něco dřevěného (letadlo) s provázkem (když se za ten prováze zatáhne tak to hýbe křídly :D)
Ditla - Wilík a Žábooš
Monča - náušnice
Lukášek - fakt netuším :(

Kdyby ste měli náký nápad, pro ty co nemám. Pls napište do komentářů. Nebo stačí když napíšete co ste koupili nebo koupíte vy. :) díík
Krásný večer !!

bAruŠéé

Dneska, žádný spěch.

27. listopadu 2008 v 19:53 | bAruŠéé
Dneska byl pohodový den. Šli jsme až na druhou hodinu, protože nám odpadla matematika. Čeština byla taky hodně v pohodě a dokonce měla aji Macková dobrou náladu takže dneska byla sranda. Sme skolonovali číslo takové ty velká jako jsou třeba 8725 a kámoš to psal na tabuli a ona jak mu to potom opravovala tak tam udělala dvě chyby a ona tak "Ježiiš já už sem s toho taky zblblá." a kámoš co stálu tabule vedle ní tak :" Přesně .". Ona to ae nemohla přeslechnout tak se tam s náma taky tomu smála my jeno takový výbuch. Mno fyzika byla zas o ničem. Pslai sme sice test jenže já dostala dvůjku bo sem si spletla jednotky. Hudebka mno dneska v pohodě nezkoušela solový zpěv takže v pohodě. Akorát sme zpívali koledy vcelku vyosko takže sem zas nezpívala. A na konci sme se tak bavili a u nás na 2.stupni bude takové "caruso show" a že potom bude "diskotéka" a kámoška tak: " a to jako bude za světla??" a Macková na ni: "No tak zavřeš oči a bude tma." My takový výbuch jenom. PO škole sme šli s holkama se pdívat na den otevřených dveří na Gymplu. Vcelku v pohdoě škola. POtkala sem tam několik známých tváří samozřejmě :D. Ae jako nechtěla bych tam chodit, ae tak musela sem nějak využít toho volného času že. Po gymplu sem šla s Lkáškem ven no. Byli sme spolu jenom hodku bo sem potom musela jít na trenal. Vcelu doost v pohdoě trenal, sem si zas pokecala s trenérkou a nakonci sme hráli dva na dva a my sme s kámoškou vedly 12:6 a projely sme to 15:14 :D. Njn sme pipky prostě. :D
Doma sem si musela uklidit "bordel" a potom sem si dala hranolky. Mňam. A taky kuřčecí vývar s nudlema a pórkem. Mňam. Teďka sedím tu nudím se a počítám matiku bo zítra píšem test.
Tak já se du učiit paa.
bAruŠéé

Včera v divadĺe, dneska doma.

26. listopadu 2008 v 19:44 | bAruŠéé
Včerejší den byl mrtě nejvííc. Po škole sme jeli do Ostavy na Večerní divadlo. Předtím sme měli 2 hodinky rozchod, tak sme zavalily s kámoškou do Prioru. Zalezli sme do nejlepšího obchodu - papírnictví :D - a koupili sme tam holkám na Vánoce a taky sobě takové sobí rohy. KOupili sme je aji sobě a vezmem si je všechny na Silvestra. Hei v buse sme to vytáhly a všicni jee toe boží a máti doma to samé :D. JInak ještě sem si koupila šmpon blondatý a bráchovi dárek na Vánoce. JInak divadlo no, vcelku sranda to byla jakoo. Čekala sem že to bude nudnější.

Dneskaa ve škole nic zajímavého. Po škoel sem si šla s máti koupit nové rifle. (upa boží) Jak sem přišla tak sem zabalila holám ty rohy a tak máti mě uvrtala do toho abych zabalila aji další dárky a potom mi máti dala na hlavu ten šampon. No měli sme toho nějak málo takže mi to zvyráznilo jenom ty světlé pramínky. Sere mě too, ae barvuu nechcii. No tedka si dávám do nosu bramborové placky. Mňam.
Valím něco pokutit. Paa.
bAruŠéé

Charlie Chaplin: Dědičnost je to, na co věříme, když máme inteligentní dítě.

24. listopadu 2008 v 19:47 | bAruŠéé
Tak tenhle citátek mě opravdu pobavil. Sem ho dočetla a vykouzlil se mi na obličeji široký úsměv.

http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/333/product-53333.jpg
Ranní vstávání v 6:40, abych všechno s pohodou stíhala mě už nebaví, ae už toe můj zvyk od 6. třídy. Njn ten Datel Woody v 6. tř dělal divy i se mnou a kvůli němus em zašla vstávat tak brzo, ae kdybych chtěla stačí mi vstávat 7:15 když to mám 100m do školy a začínáme 7:50. Njn prostě TV vládne světem a tím pádem i mnou.
Rána stejné jako ty předchozí všední dny. Stereotyp už nejmíň 4 roky. 7:35 - 7:40 šupky dupky do školičky. Přezout se a začínámee. Češtinaa eej. Žádná zajímavá hodina. Jenom sem se dozvěděla že já, která má trojky ze slohů a dvojku z gramatiky mám jít na češtinářskou olympiádu. Tak říkám pohoda no jakoo. Nwm co té Mackové jeblo přes palici.
Matika byla jako vždycky v pohodě.ˇNijak hodně smíchu v dnešní hodině, takže vcelku nuda. Násleudje velká (30 min.) přestávka. Vysedáváme u bufetu na topení s Ditloušem. Když de kolem učitel na Anglinu tak se s ním bavím jestli dneska sme spojeni z vedlejší skupinou když tu dneska učitelka není a při tom si hraju s klikou od okna a jak si tak s ním hraju mno tak ono se otevře a já přepadnu do předu. Učitel samozřejmě kroutí hlavou a říká: "Báro, Báro" a jenom se mi směje. Na konci velké přestávky čekáme před výtvarku a kámoška je zas jeblá po palci takže ji tam trošku klidníme a máme tam výkresy s pastelu a ona narazila přesně předkem pusy do těch výkresů a otiskla si ten psatel na hubu. Takže to měla na špičce nosu, na bradě a trošku aji na hubě. A jak měla lesk na rtech tak na tom výkresu se otiskl ten její lesk a je tam teďka taková pusa. Sme s toho měly dost jakoo.
Měli sme jenom jednu hodinu výtvarky a potom sme měli mít suplovanou výtvarku, ae bo sme potřbeovali nacvičit něco pro prvňáky tka sme měli hudebku. Vcelku v pohodě akorát sme celou hodinu zpívali Vánoční koledy. Angličtina teda byla spojeena s druhou skupinou tak sme šli na počítače. Mno tam sme museli dělat 4. lekce, 7 tematických okruhů a 100 sloviček. Tož vcelku poděl, ae tak stihla sem to a potom sem měla ještě tak 15 minut volno tak sem tam omáhala aji kámošovi s těma slovíčkama.
POtom už jenom dvouhodinovka praktické matiky (příprava na příjmačky). Mno měli sme na to vypočítání 60 minut, ae když to máme dřív a všechno dobře můžeme jít domů. Mno tak sem to měla jako druhá hotové a valila sem si to domů. Domů sem si hodila jenom batoh a šla sem se podívat na Láz na náké kalhoty. Našla sme tam upa boží úzké rifle. zítra si je půjdu nejspíš koupit s máti.
Potom už jenom trenal od 16:00 hod do 18:00 hod., ae tak na trenalu mrtě pohoda. Sme si pokecala s trenérkou. 18:30 sem přišla domů chvilku se dívala na Ulici a potom zasedla sem.

Vcelku pohodový den jako vždycky.
Tak mějte krásný večer já se tu možná ještě dneska ukážu.
bAruŠéé

btw: plán na zítřejší den:
1. Ranní vstávám + škola
2. Příchod ze školy + koupě těch kalhot
3. 16:00 odjezd do Ovy do divadla
4. Návrat před 23 hod.

Yeah !! My sme pipiny...

22. listopadu 2008 v 17:49 | bAruŠéé
Jak už říká nadpis, prostě sme pipiny. No raději od začátku.
Dneska hraju závodně volejbal. Dneska jsme měli zápas o to aby sme se udrželi ve skupině C. Ano nejsme na tom zrovna nejlépe, nebudou z nás žádné super hráčky, ae to nás nesere my to hrajem pro radost. Mno první zápas sme sme těsně prohráli. V prvním setu nás porazily těsným rozdílem 23:25. Druhý set ten byl pro nás už šťastnější a my cítily že tento zápas ještě není natolik ztracen aby se to nedalo zachránit. Třetí set, sme s nima držely sice krok, ae nebylo nám to nic platné a my ho prohrály myslím že 14:16. (Nejsem si tím jista jestli to bylo tak těsné.) No byly sme docela zklamány že sme to takhle pustily, a že nás porazil tým který sme minule porazily.
Druhý zápas ten sme vcelku jednoznačně vyhrály ve dvou setech myslím že 21:25 a ten druhý 16:25 (opravdu si nejsem výsledky jistá). Ten pro nás nebyl zas tak těžký a tek sme se radovaly z vítězství.

Úplně obyčejný den, ničím nezajímavý.

21. listopadu 2008 v 21:09 | bAruŠéé
Zdrawím všechny návštěvníky této planety (mého blogu). Promiňte mě už dneska cleý den hrabe. Njn čím to nejspíš bude, asik tím že je to můj normální stav. Hlavně že: "Honzíčku, HOnzíčku máš na hlavě kašičku?? ". To bylo dneska fakt nejwíc jakoo. Akorát sem nepobrala kde na ot kámšoka přišla, ae to vůbec nevadí. Nejwíc ae taky byl dnešní tělocvik a velká přestávka a naše jedy s


Tak takhle skončil můj článek v celku dost dlouhý. Njn toe tak když si ho někdo zapomene zkopírovat. NEjspíš se na to vyseru zas a opět. Protože už by to stejně nenapsala tak jako předtím. Jenom vám řeknu že ten design nejspíš nechám tak vůbec se mi do toho nechce totiž.
Možná to dopíšu zítra. Prominte že tu ještě není žádný pořádný článek, ae tohle mě fakt naštvalo už sem to fakt měla dlouhé a znova se mi do tho nechce. Prominteee. Zítra to dopíšu.

Tak se mějte krásně já du brozdat po netu.
bAruŠéé
Ps: prominte mi to
 
 

Reklama