noČní žiVot, čiLi moe Sny

Dnešní noc patří mezi ty nepotrhlejší. Důvod?? zdál se mi velice trhlý sen.

24. listopadu 2008 v 20:19 | bAruŠéé
Teda aspoň pro mě a Monču byl velice trhlý, ae pro vás bude takový normální průměrný, protože neznáte naše výlety na házenou. *IN LOVE*

Dneska se mi zdál zase po dlouhé době sen. Zatím od začátku roku si pamatuju 3 sny. Pokaždé, když sem se probudila musela sem se těm snům jenom smát. Z mého pohledu sou strašně nereálné a všechny se točí okolo házenkářů.


První sem byl o tom jak sem stála v parku ruku v ruce s Lukáškem u rybníka a najednou kolem Včelína začal běhat Víťa (krásný házenkář) s nějakým kámošem. Postupně se tam objevilo skoro celé Zubří a ještě ten sen pokračoval.

Takže vcelku dost velká kravina a jenom sem se smála.Druhý sen se odehrával o nás doma v koupelně. Seděla sem tam se Štěpánem (házenkář) na židli a líbali sme se. V tom snu sem si vzpoměla na Lukáška a říkala sem si že sem kráva. Mno ještě to pokračovalo trošku eriticky mno, ae opravdu jen minimálně.Třetí a zatím poslední sen, který se mi zdál dneska byl dost podivný. Sen začínal na nějaké chatě. Vešla jsem tam nějakým zadním v chodem a jak sem prošla spodním patrem chalupy a druhou stranou na veradně sem se v pohodě pozdravila s Kubou Hrstkou (házenkář, který hraje za Zubří 1. ligu. Mimochodem doost dokonalé křídlo, ae nějak se mi nelíbí). Šli sme ven a tam po nás nějací malí kluci začali stříkat vodu z vodní pistole. Kuba se mě zeptal jestli se nepůjdem někde a projít a přitom mě políbil. Já si samozřejmě ve snu ihned vzpoměla na Lakyho. Lezli sme tam přes nějaký pozemek kde se zpravovalo potrubí a já na té hromadě hlíny smaozřejmě uklouzla a Kuba "využil" situace a zase mě políbil. Najednou z ničeho nic se tam obejvila máti a říkala: " Tohle je LUkáš??" a já ji odpověděla že ne.

Dál už si sen nepamatuju, ae vím že se potom ještě něco odehrávalo, ae nemůžu si vzpomenout co.

No prostě já svoe potrhlé a nereálné sny radši už neřeším a radši se jim jenom směju.
bAruŠéé
 
 

Reklama