tA sleČna UkecAná

Pomooc !!

1. prosince 2008 v 20:58 | bAruŠéé
Prosíím pomooc !!
Prosím vás nevíte náhodou někdo o stránkách na kterých jsou online seriály (Přátelé) a nejde to přes Megavideo.com
Prosíím jestli o něčem takovém víte řekněte. Díík moooc.
bARuŠéé

THE END

30. listopadu 2008 v 19:58 | bAruŠéé
Možná to někdo poznal, ae spíš ne. Už delší dobu sem přemýšlela co s Lukym. Za týden co sem ho neviděla sem mi nějak odcizil. Nevěděla sem. Ne že bych s ním nechtěla být, ae prostě už sem se tak netěšila a dnesja jdyž už sme se tak trošku chytli tak sem mu to řekla bo stejěn sme se chytli kvůli tomu že to není upa ok. Já ho mám ráda, ae vím že jemu by to nestačilo. Promiin.
THE END

promiin mi too. Já vím že já sem to všechno na začátku chtěla a tedka dělám tohle. Promin mi to. Třeba si to uvědomím že to nepůjde. Děkujuu.
bAruŠéé

Opět new des,...

30. listopadu 2008 v 19:43 | bAruŠéé
Tak zase nový des. Nwm co mi hrabe, ae vždycky když mám depku pustím se do nového desu.
Jinak takhle vypadaly moe obrázky když sem dělala des. Furt mi nevycházely ty okraje, ae nakonec vyšly.

Akonečný des. Njn už zimní. Taky už mě to chytlo.


bAruŠéé

Ta "milá" slečna má zas nějaký problém. Nevíte jaký?!

26. listopadu 2008 v 20:56 | bAruŠéé
Zas pochmurný den. Nwm čím toe. Možná tím že už jsem nebyla přes týden s Lukáškem bo tedka nám vůbec čas nepřál. Příjde mi to už teďka takové divné. Ne že by sme si už nerozuměli, ae my už si nemáme nijak co důlěžitého říct. Sem taková ta, která nepotřebuje žádný složitý vztah, ae tohle prostě já nwm. Ještě chvíli počkám a potom začnu přemýšlet. Mě samotnou to hodně mrzí. Já ho miluju, ae tohle fakt nemá cenu. Třeba zjistím že to jinak nepůjde. Doufám v to že se to zpraví.

Ae taky přemýšlím jestli najednou netoužím po samotě. Když sem sama tak toužím po vztahu a naopak. Sem nevyspitatelný člověk. Potřebovala byhc přes pusu, abych si konečně všechno uvědomila. Jenže ten kdo by mi ji měl vlepit to neudělá, takže já furt buda ta malá rozmazlená, vybíravá, atd. holčička která neví co chce.
!! Nesnáším nejistotu !!

Změna designů,...

23. listopadu 2008 v 17:07 | bAruŠéé

Tak už sem ho změnila. Nwm proč ae vůbec mě nebavil. Byl nejspíš mooc jednobarevný. Tenhle je vcelku veselý a ten chlapeček na něm je strašně roztomilý jak se snaží chytat ten sníh. Nepatřím mezi obdivovatele těch nejsložitějších designů a ani to neumím. Já obdivuju jako jak to dokážou udělat, ae jinak ani ne. NO jinak myslím že to je vcelku šťastná výměna docela sem se trefila. No posuďte sami

starý :

mezitím:

konečné:
____________________________________________________________________

Tak sme si tak projížděla starý blog a našla sem tenhle starý design. Tenhle se mi fakt vždycky nejvíc líbil. Akorát mě štve že ho mám uložený v PC, který si brácha odvezl do brna a není schopen mi dovézt moe soubory na flashce.
Tenhle sem si fakt zamilovala. Nwm proč. Nejvííc nejsexitější.


bAruŠéé

Doodle Too

23. listopadu 2008 v 16:35 | bAruŠéé
Jeej !! TAk sem se zas po dlouhé době podívala na doodle too a tož řeknu vám že sem se zas zasmála. Do toho mi tu hraje ještě Evropa 2, takže v celku luxus. Brácha už mi odjel do Brna na koleje takže pohoda.


Už mě ten design nudí hei. Přemýšlím nad novým. :)
bAruŠéé

Pierc,...

22. listopadu 2008 v 23:05 | bAruŠéé
Ta slečna ukecaná vás jde zase otravovat svýma kecama.
Už delší dobu přemýšlím nad pierscem do obočí, ae sou tu dva záhrhely, který jistě každý zná: 1. rodiče. S tatkouby nebyl takový problém tomu je to tak jedno, ikdyž by měl spousty keců kolem toho, ae s máti by to už bylo horší. Té se to nelíbí. 2. Zjišťuju že na to nemám nejspíš odvahu. Mno, ae tak to už je můj problém že sem srab no.
Jak sem si kdysik před 3 lety byla nastřelit druhou náušnici do pravého ucha, už na druhý den sem oznamovala máti že bych časem chtěla do pravého ucha ještě jednu a jednu nahoru do chrupavky. Takže do pravého ucha celkem 4 a do levého ještě jednu takže dohormady 2. No nedá se říct že by s máti vyzařovalo nadšení, ae ani mi to nezakázala. Uběhly 3 roky a já mám furt v pravém uchu 2 náušnice a v levém jednu. Doost mě to už štve, jenže u nás ve městě už se ten "salón" zrušil takže bych musela jet do Valmezu. Jenže na to sem já až mooc zdechlá. Ae strašně už mě to deptá že sem to ještě neprovedla. Taky si říkám že bych máti řekla že si to jedu nastřelit do valu, ae přitom bych řekla kámošce, která už tu dirku propichovala snad půlce třídy. Ae toho se bojím, že by mi to propíchla nějak špatně. Opravdu nwm.
Pomalu ae zjišťuju že za zdechlost se platí no.


bAruŠéé
btw: tu fotku sme našla na DeviantArtu , ae trošku sem ji upravila.

Neeeee

21. listopadu 2008 v 7:19 | bAruŠéé
ježiiiš nee !! J8 sem krypl, debil, p*** a já nwm co ještě všechno !! TAk teďka sem objevila na designu chybu :D Prostě mi tam chybí P .Místo seraPhim tam mám serahim. Jeejdaa nee. Aspoň že to nebylo tak těžké a můžu to udělat znova :). Ae aji tak mě to s***

Yoo konečněě,...

20. listopadu 2008 v 21:15 | bAruŠéé
Čus čus :***

Tak koenčně se vám hlásím v celku s dodělám designem. Sem už ráda že to mám konečně z krku. Pár sem jich vyzkoušela a tenhle se mi líbil nejvíc. Možná že sem čekala trošku víc živější ten designe ae co se dá dělat toe jedno. Použila sem obrázek ze záhlaví kteér sem měla ještě na starém blogu. Sem s ním vcelku spokojená protože sem furt neměla žádný nápad. NIc co by mě napadalo abych tu dala. JInak "první" pořáný článěk napíšu až zítra dneska už na to nemám nějak čas, chci si skočit do sprchy a potom Huráá na comeback.
Tak já teda valím ať to všechno stíhám.
Mějte krásný večer.
bAruŠéé

Stane se ze mě blázen, pokud....

19. listopadu 2008 v 14:40 | bAruŠéé
Yoo stane. Už mi s toho blbne v hlavě. Jakooo proč se mi furt zaškrtává že chci mít na konci stránky archiv článkůů. Kdo se je o to prosiil. Fakt nejspíš mě s toho jebne.Jestli chcete můžete mi poradit jak docílit toho aby to tam nebylo.A začínají mě aji deptat ty reklamy mezi článkama. Jenžře s tím nic neudělám. :(
Díík :***
bAruŠéé
 
 

Reklama